Alle producten
-
Spoel van roestvrij staal
-
Roestvrij staalstroken
-
De Bladen van de roestvrij staalplaat
-
Roestvrijstalen pijp
-
Roestvrijstalen staafstang
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Roestvrij staalprofielen
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstalen buis
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
Gegalvaniseerde staalplaat
-
PPGI-spoel
zoekwoorden [ carbon steel sheet ] bij elkaar passen 340 producten.
10 mm roestvrijstalen vulstrips AISI ASTM SS 201 202 0,25 mm tot 3,0 mm 904l Ss bladspoel
| Kwaliteit: | 10mm Roestvrij staal Shim Stock Strips AISI ASTM SS 201 202 316 304 904l Ss Bladrol |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Koudgewalst Warmgewalst |
| Cijfer: | 300-serie |
316l 10 mm roestvrijstalen warmgewalste spoel met een dikte van 0,3-120 mm
| Toepassing: | De industrie, architectuur, verfraait |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-20 mm |
| Norm: | JIS |
2205 Roestvrij staalrol 316l Ss Bladrol ASTM AiSi JIS 201 304 304L 316 430 1219x2438mm
| Kwaliteit: | Aisi 304 Ss van de Roestvrij staalrol 316l Bladrol ASTM AiSi JIS 201 304 304L 316 |
|---|---|
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Toepassing: | De industrie, Architectuur, verfraait |
De opgepoetste van de het Metaalstrook 2B van de Roestvrij staalrol Oppervlakte Koudgewalst 1mm 2mm 3mm 2440mm
| Dikte: | 0,1-20mm |
|---|---|
| Breedte: | 100-2000mm |
| Cijfer: | 300-serie |
304 roestvrije Ss van de Strookrol Bladrol 310 301 201 430 420 410S 409L 316 304
| Kwaliteit: | Koudgewalste de Rolfabrikanten 301 van de Roestvrij staalstrook Ss 304 van 316L 309 309S Strookrol |
|---|---|
| Prijs Termijn: | CIF CFR FOB af fabriek |
| Cijfer: | 300-serie |
1 de Strookrol 1mm 2mm 3mm van het duimroestvrije staal 301 304 Ss van 2B No.1 Bladstrook
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1000-6000mm |
Hoekveer Aangemaakte Roestvrij staalstroken 304 304L 316 410 430 201 51500mm
| Kwaliteit: | Strook 304 304L 316 410 430 Warmgewalste 201 van het hoek de Lente Aangemaakte Roestvrije staal |
|---|---|
| Sollicitatie: | Voedselschip, Industrie, Bouw, enz |
| Cijfer: | 300-serie |
Inox 321 310S roestvrijstalen plaatbladen SS 201 3048 mm 3 mm-20 mm
| Cijfer: | Het roestvrij staalmetaal plateert Koudgewalst Warmgewalst Inox-Blad SS 201 202 304 316 316l 321 310 |
|---|---|
| Standaard: | JIS ASTM AISI ENGELS DIN GB |
| Lengte: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
De in reliëf gemaakte Bladen van de Roestvrij staalplaat 201 304 Spiegel eindigen Proces Decoratieve Bladen 600mm1500mm
| Cijfer: | Het roestvrij staalmetaal plateert 201 304 316 In reliëf gemaakte Roestvrij staalspiegel beëindigt P |
|---|---|
| Lengte: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |
| Dikte: | 0.13mm, 3100mm |
Geperforeerde de Rol 2D Afwerking Tp304 van ASTM A240 Roestvrij staal
| Toepassing: | Het roestvrije Ss van de Spleetrol Bladstaal 310 301 201 430 420 410S 409L 304L 316 van de Metaalstr |
|---|---|
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Rang: | 300 Reeksen |

