Alle producten
-
Spoel van roestvrij staal
-
Roestvrij staalstroken
-
De Bladen van de roestvrij staalplaat
-
Roestvrijstalen pijp
-
Roestvrijstalen staafstang
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Roestvrij staalprofielen
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstalen buis
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
Gegalvaniseerde staalplaat
-
PPGI-spoel
zoekwoorden [ stainless steel wire rod ] bij elkaar passen 325 producten.
Het Roestvrije staal Rol Koudgewalste 310S 409L 420 420j2 430 431 434 436L 439 van AISI SUS
| Toepassing: | De industrie, architectuur, verfraait |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-20 mm |
| Norm: | JIS |
Koudgewalste Opgepoetste Rang 201 304 410 430 SS 20mm van de Roestvrij staalrol
| Toepassing: | De industrie, architectuur, verfraait |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-20 mm |
| Norm: | JIS |
304 de Spiegel van de Rolbedelaars van roestvrij staalstroken beëindigde 2000mm
| Toepassing: | De industrie, architectuur, verfraait |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-20 mm |
| Norm: | JIS |
Koudgewalste Roestvrij staalrol 200 Reeks/300 Reeksen/400 Reeksen 20mm
| Toepassing: | De industrie, architectuur, verfraait |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-20 mm |
| Norm: | JIS |
80x80 L-vormige MS-hoekstang thermisch verzinkte roestvrijstalen decoratieve profielen 2438 mm
| Standaard: | JIS |
|---|---|
| Cijfer: | SS400-SS540 reeks, 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430/440/439ect |
| Type: | Gelijkwaardig |
321 316 304l U-kanaal van geborsteld roestvrij staal voor 12 mm glas RVS hoekprofiel
| Standaard: | AISI |
|---|---|
| Cijfer: | 300-serie |
| Vorm geven aan: | U Kanaal |
Tisco koudgetrokken RVS hoekprofielen van roestvrij staal 304 gefreesde afwerking
| Standaard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Cijfer: | 300-serie |
| Type: | ONGELIJK, Ongelijk, Gelijk of Ongelijk |
310S 309S gelijke hoekbalk 300-serie lasergelaste roestvrijstalen profielen wandpanelen
| Standaard: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Cijfer: | 300-serie |
| Type: | ONGELIJK, Ongelijk, Gelijk of Ongelijk |
ISO Sus304 roestvrijstalen hoekbalk 50x50 roestvrijstalen extrusieprofielen met gelijke hoek
| Standaard: | AISI |
|---|---|
| Cijfer: | 300-serie |
| Type: | Gelijkwaardig |
60mm 65mm 80mm A335 P11 Ronde Barss 316 Staaf 304 431 420
| Type: | 60mm 65mm 80mm A335 P11 Ronde Barss 316 Staaf 304 431 420 |
|---|---|
| oppervlakteafwerking: | 2B |
| Standaard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |

