Alle producten
-
Spoel van roestvrij staal
-
Roestvrij staalstroken
-
De Bladen van de roestvrij staalplaat
-
Roestvrijstalen pijp
-
Roestvrijstalen staafstang
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Roestvrij staalprofielen
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstalen buis
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
Gegalvaniseerde staalplaat
-
PPGI-spoel
zoekwoorden [ stainless steel wire rod ] bij elkaar passen 325 producten.
316L 304 Ss Draad Rod Steel ASTM A276 AISI HRAP 5mm16mm
| Productnaam: | de draad van de roestvrij staallente |
|---|---|
| Behandelingen: | 1/2H - H |
| Diameter: | 0.020mm - 12.00mm |
201 304N 310S RVS Strip Coil Lassen Metaal 0,17-1,85 MM.
| Kwaliteit: | 304 van de de Rol het Nieuwe Stijl van de roestvrij staalstrook Bouwmateriaal van het het Productmet |
|---|---|
| Verwerkingsdienst: | Buigen, lassen, decoilen, ponsen, snijden |
| Sollicitatie: | De industrie, Architectuur, verfraait |
455 201 304 310 316 321 RVS Staaf Bar Ronde 2mm 4mm 6mm 10mm Ss Staaf 440c
| Type: | Roestvrij staal 455 201 304 310 316 321 om Bars 2mm 4mm 6mm 10mm ss staaf 440c |
|---|---|
| Tolerantie: | ±1% |
| Standaard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
7mm 8mm 9mm Ss Stevige Staaf 304 3mm van het Barroestvrije staal
| Type: | 7mm 8mm 9mm Ss Stevige Staaf 304 3mm van het Barroestvrije staal |
|---|---|
| Oorsprong: | Jiangsu China (vasteland) |
| Standaard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
304 303 2205 Duplexroestvrij staal Ronde bar 3/4“ 3/8“
| Type: | 304 303 2205 Duplexstaaf 3/4 van de Roestvrij staal Ronde Bar“ 3/8“ |
|---|---|
| Verwerkingsdienst: | Buigen, lassen, decoilen, ponsen, snijden |
| Standaard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
420 416 Ss roestvrijstalen staafstang 904l A286 A4 Super duplex 2507 ronde staaf
| Type: | Super Duplex 2507 Ronde Bar 420 van 904l A286 A4 416 Ss Ronde Bar |
|---|---|
| Verwerkingsdienst: | Buigen, lassen, decoilen, ponsen, snijden |
| Standaard: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS, GOST |
Zelfklevende roestvrijstalen strips 3 mm 10 mm 201 304 316 316L 309S 410 420 Zelfklevend 0,28-1,45
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1000-6000mm |
253ma 12 Inch roestvrijstalen plaatplaten 3 mm dikke AISI ASTM SUS SS 430 201 321 316 316L 0,1-3 mm
| Type: | 253ma het Metaalplaten 3mm Dikke AISI ASTM SUS SS 430 201 321 316 316L 304 van het 12 Duimroestvrije |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 316L, 304 |
| Cijfer: | 300-serie |
2205 904l roestvrijstalen plaatplaten A-213-TP304 Hairline Cr 321 316l 100-2000mm
| Type: | 2205 904l-het Roestvrij staalmetaal plateert Blad a-213-TP304 Hairline Cr 321 316l |
|---|---|
| Sollicitatie: | Decoratie en vervaardiging |
| Cijfer: | 300-serie |
1.5" Ss ronde buis .080 .062 .020 317l 330 Tp347h roestvrijstalen buis 3/4 inch 5/8" 5 inch
| Kwaliteit: | 1.5“ SS Gelaste Pijp .080 .062 .020 317l 330 347h-Roestvrij staalpijp 3/4 Duim 5/8“ 5 Duim |
|---|---|
| Facturering: | op basis van het werkelijke gewicht |
| Standaard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |

