Alle producten
-
Spoel van roestvrij staal
-
Roestvrij staalstroken
-
De Bladen van de roestvrij staalplaat
-
Roestvrijstalen pijp
-
Roestvrijstalen staafstang
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Roestvrij staalprofielen
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstalen buis
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
Gegalvaniseerde staalplaat
-
PPGI-spoel
zoekwoorden [ stainless steel wire rod ] bij elkaar passen 325 producten.
Ss Strookrol voor Meubilairdeur 410 409 430 201 304 de Strook van de Roestvrij staalband
| Soort bedrijf: | Ss Strookrol voor Meubilairdeur 410 409 430 201 304 de Strook van de Roestvrij staalband |
|---|---|
| Lengte: | 10-12000mm |
| Cijfer: | 300-serie |
0,6 mm 0,7 mm heldere ontharde rol 430 316ti 317 309s 310s 2b 0,3-14 mm van het roestvrij staalblad
| Kwaliteit: | 10 X 3/4 12x12 16 de Maat Geborstelde Rol Warmgewalste 4x8 van het Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Breedte: | 100-2000mm |
| Sollicitatie: | De industrie, Architectuur, verfraait |
304l 202 Roestvrij staal Warmgewalste Rol 201 316l 309s 310s 430 410 420 0.112mm
| Kwaliteit: | 304l 202 Roestvrij staal Warmgewalste Rol 201 316l 309s 310s 430 410 420 |
|---|---|
| Standaard: | JIS |
| Sollicitatie: | De industrie, Architectuur, verfraait |
scheurde Roestvrij staal 410 316 304 Strook van de Rol de Warmgewalste Eerste 2B No.4 Gebeëindigde Tegel
| Kwaliteit: | scheurde Roestvrij staal 410 316 304 Strook van de Rol de Warmgewalste Eerste 2B No.4 Gebeëindigde T |
|---|---|
| Sollicitatie: | De industrie, Architectuur, verfraait |
| oppervlakteafwerking: | 2B |
301 de Rol die van het 201 Spiegelroestvrije staal 304 316 Ss van 316L 321 310s Metaalstrook scheuren
| Kwaliteit: | 301 de Rol die van het 201 Spiegelroestvrije staal 304 316 Ss van 316L 321 310s Metaalstrook scheure |
|---|---|
| Verwerkingsdienst: | Buigen, lassen, decoilen, ponsen, snijden |
| Sollicitatie: | De industrie, Architectuur, verfraait |
430 304 roestvrij staal koudgewalste rollen platte spleet 3 mm Astm Aisi
| Kwaliteit: | 430 304 scheurde de Roestvrij staal Koudgewalste Rollenvlakte 3mm Astm Aisi |
|---|---|
| Levertijd: | 7-15 dagen |
| Sollicitatie: | De industrie, Architectuur, verfraait |
1 de Strookrol 1mm 2mm 3mm van het duimroestvrije staal 301 304 Ss van 2B No.1 Bladstrook
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1000-6000mm |
Dunne Roestvrij staalstrook voor Meubilair 1mm 2mm 201 304 304L 316 410 430 van de Lentesdeuren
| Kwaliteit: | Dunne Roestvrij staalstrook voor Meubilair 1mm 2mm 201 304 304L 316 410 430 van de Lentesdeuren |
|---|---|
| oppervlakteafwerking: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/Rose Gold/Black Gold |
| Cijfer: | 300-serie |
321 316l 304 301 Hoge de Strookrol Geborstelde 2B BEDELAARS No.4 van het Opbrengstroestvrije staal
| Kwaliteit: | 321 316l 304 301 Hoge de Strookrol Geborstelde 2B BEDELAARS No.4 van het Opbrengstroestvrije staal |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, 410S, 410L |
| Cijfer: | 300-serie |
Koudgewalste roestvrij stalen strip Aisi 201j2 301 410 430 0,2 mm 0,3 mm 0,8 mm 1 mm 600 mm-1250 mm
| Type: | Roestvrij staal Strook Koudgewalste Aisi 201j2 410 430 0.2mm 0.3mm 0.8mm 1mm Dikke 2mm |
|---|---|
| Standaard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1000-6000mm |

