Alle producten
-
Spoel van roestvrij staal
-
Roestvrij staalstroken
-
De Bladen van de roestvrij staalplaat
-
Roestvrijstalen pijp
-
Roestvrijstalen staafstang
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Roestvrij staalprofielen
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstalen buis
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
Gegalvaniseerde staalplaat
-
PPGI-spoel
zoekwoorden [ stainless steel wire rod ] bij elkaar passen 325 producten.
Precisie 301 Roestvrij staalstroken Koudgewalste Spleetrol 310 201 430 420 410S 316 0.3100mm
| Kwaliteit: | Precisie 301 Roestvrij staalstrook walste Spleetrol 310 201 430 420 410S 316 koud |
|---|---|
| Sollicitatie: | Voedselschip, Industrie, Bouw, enz |
| Cijfer: | 300-serie |
Overgang 202 301 roestvrijstalen strips 20 mm 12 mm 16 mm 18 mm 1.4301 1.4306 1.4541
| Kwaliteit: | Overgang 202 301 Roestvrij staalstrook 20mm 12mm 16mm 18mm 201 316L 430 |
|---|---|
| Standaard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Breedte: | 1000-6000mm |
430 321 904l-Roestvrij staalstroken Borstel SUS 301 Ss Strookrol 3mm 6mm 10mm 2000mm-6000mm
| Kwaliteit: | 430 321 904l-de Borstel SUS 301 Ss Strookrol 3mm 6mm 10mm van de Roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Lengte: | 10-12000mm |
| Cijfer: | 300-serie |
AISI 304 304L 316L maakten de Koudgewalste Stroken 2B van het Roestvrij staalmetaal SS Band 10-12000 Mm af
| Kwaliteit: | AISI 304 van het het Roestvrije staalmetaal van 304L de 316L Koudgewalste Stroken 2B beëindigt SS Ba |
|---|---|
| oppervlakteafwerking: | 2B |
| Cijfer: | 300-serie |
321 316 304l Sus304 RVS Strips Leveranciers SS Coil 202 0.3mmx90mm ISO 9001
| Kwaliteit: | 321 316 van de het Roestvrije staalstrook van 304l Sus304 Leveranciersss Rol 202 Gebeëindigde 0.3mmx |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 301 |
| Cijfer: | 300-serie |
10 mm roestvrijstalen vulstrips AISI ASTM SS 201 202 0,25 mm tot 3,0 mm 904l Ss bladspoel
| Kwaliteit: | 10mm Roestvrij staal Shim Stock Strips AISI ASTM SS 201 202 316 304 904l Ss Bladrol |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst, Koudgewalst Warmgewalst |
| Cijfer: | 300-serie |
321 304l Sus304 roestvrijstalen strips warmgewalste 2b afgewerkte decoratieve TISCO
| Kwaliteit: | 321 316 304l Sus304 301 Gebeëindigd Roestvrij staal Strook Koudgewalste Warmgewalste 2b |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 301 |
| Cijfer: | 300-serie |
201 304 202 roestvrijstalen plaatplaat 20 gauge roestvrij stalen plaatwerk 4x8
| Type: | 201 202 304 roestvrijstalen metalen platen 20 gauge roestvrij stalen plaatwerk 4x8 |
|---|---|
| Dikte: | 0.13mm, 3100mm |
| Cijfer: | 300-serie |
4MM 5mm 304 roestvrij stalen plaat Aisi 316 roestvrij stalen plaat 48 X 96 5 X 10
| Type: | 4MM 5mm de Platen Aisi 316 10 van Roestvrij staalblad 48 X 96 van het Roestvrij staalmetaal 5 X |
|---|---|
| Levertijd: | 7-20 Werkdagen, 7-20 Werkdagen |
| Cijfer: | 300-serie |
12 maat 11 Maat 10 Maat 16 Maat Geperforeerde 1250 van Roestvrij staalblad 2400 X 1200 2500 X
| Cijfer: | 300-serie |
|---|---|
| Standaard: | JIS |
| Lengte: | 2000/2438/2500/3000/3048mm |

