Alle producten
-
Spoel van roestvrij staal
-
Roestvrij staalstroken
-
De Bladen van de roestvrij staalplaat
-
Roestvrijstalen pijp
-
Roestvrijstalen staafstang
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Roestvrij staalprofielen
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstalen buis
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
Gegalvaniseerde staalplaat
-
PPGI-spoel
zoekwoorden [ hot rolled stainless steel wire rod ] bij elkaar passen 294 producten.
A36 Zwarte Warmgewalste SPHC Dikte 0.8mm van de Koolstofstaalrol
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
De het Koolstofstaalrol van JIS SPCC SPCD walste 30mm Q215 koud
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
SS400 zwarte Laag Koolstofstaalrol ASTM Warmgewalste 4000mm
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
Van het het Vloeistaalblad van de A36ss400 Koolstof Dunne Plaat Warmgewalste 12000mm
| Productnaam: | Het Blad/de Plaat van het koolstof Vloeistaal |
|---|---|
| Breedte: | 1m-12m of als verzoek van de klant |
| Standaard:: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/DIN/ASTM |
Van het het Koolstofstaalblad van Q235B Q345B de Plaat Warmgewalste A36 SS400 voor Bouw
| Breedte: | Als verzoek van de klant |
|---|---|
| Productnaam: | Koolstofstaalblad/Plaat |
| Norm:: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
Roestvrije spleetrol 15 mm-1000 mm precisie ASTM SUS 201 304 304L 316 410 430
| Kwaliteit: | Spiegel Geborstelde Roestvrij staalstroken 2mm Precisie ASTM SUS 201 304 304L 316 410 430 |
|---|---|
| Sollicitatie: | Voedselschip, Industrie, Bouw, enz |
| Standaard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Ongelijke SS 304 C Channel GB GB JIS ERW RVS profiel 50x37mm
| Norm: | AiSi, ASTM, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | 300-serie |
| vorm: | U Kanaal |
Lente 201 RVS Strips Borstel 304 316 310 202 6mm-650mm
| KWALITEIT: | De lente Opgepoetste Borstel 304 van Roestvrij staalstroken 316 310 202 met Grote Voorraad |
|---|---|
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Rang: | 300-serie |
Van de het Koolstofstaalrol St37 Q235 1018 van SPHC het Koudgewalste Staal voor Bruggen
| Sollicitatie: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrollen |
| Dikte: | 0,8-1,2 mm |
304 roestvrije Ss van de Strookrol Bladrol 310 301 201 430 420 410S 409L 316 304
| Kwaliteit: | Koudgewalste de Rolfabrikanten 301 van de Roestvrij staalstrook Ss 304 van 316L 309 309S Strookrol |
|---|---|
| Prijs Termijn: | CIF CFR FOB af fabriek |
| Cijfer: | 300-serie |

