Alle producten
-
Spoel van roestvrij staal
-
Roestvrij staalstroken
-
De Bladen van de roestvrij staalplaat
-
Roestvrijstalen pijp
-
Roestvrijstalen staafstang
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Roestvrij staalprofielen
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstalen buis
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
Gegalvaniseerde staalplaat
-
PPGI-spoel
zoekwoorden [ hot rolled stainless steel wire rod ] bij elkaar passen 294 producten.
DIN 2391 Hoge Koolstofstaalbuis en10305-1 Koudgetrokken Staalbuizen
| Sollicitatie: | Vloeibare Pijp, Boilerpijp, Boorpijp, Hydraulische Pijp, Gaspijp, OLIELEIDING, Chemische Meststoffen |
|---|---|
| Legering of niet: | Is legering |
| Sectie vorm: | Vierkant |
Pijp van het de Buis de Naadloze Staal van de Ss400a106 Koolstof om 18 20 22 Duim
| Speciale pijp: | API-buis, EMT-buis, dikwandige buis, andere |
|---|---|
| Dikte: | 0.6 - 20 mm |
| Standaard: | ASTM |
1 inch Ss vierkante buis 16 gauge 18 gauge 304 roestvrij staal warm water gegolfd flexibel
| Kwaliteit: | Heldere Ontharde Buis 304 Flexibel Golf Roestvrij staalwarm water |
|---|---|
| Cijfer: | 304/304L/316/316L |
| Standaard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
A36 walste het Lage Koolstofstaal van de Laag Koolstofstaalsphc Rol koud
| Sollicitatie: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrollen |
| Dikte: | 0,8-1,2 mm |
Z275 MTC 5mm van de Mej.low carbon steel Plaat Vloeistaalplaat voor Boiler
| Naam: | Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
| De oppervlakte eindigt: | 2B/BA/HAIRLINE/8K/NO.4/No.1 |
Astm S335 MS staalplaat SAE 1006 2 mm zachtstalen plaat
| Breedte: | 304000mm |
|---|---|
| Lengte: | 100012000mm |
| De oppervlakte eindigt:: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Embossed/Gold/het Goud van Rose Gold /Black |
Het Koolstofstaalblad Astm Ss400 5mm van u Q235b Vloeistaalblad
| Type: | Staalplaat, Staalplaat |
|---|---|
| Norm: | AiSi |
| Rang: | Koolstofstaal |
SAE 1006 Koolstofstaalblad 1008 1012 4mm Vloeistaalblad
| Tolerantie: | ±3% |
|---|---|
| Standaard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
| Verwerkingsdienst: | Het buigen, het Lassen, Decoiling, Knipsel, Ponsen, het Oppoetsen |
Van het het Koolstofstaalblad van ASTM A36 de Gegalvaniseerde Plaat Milde DC01 SAE1008
| Productnaam: | Koolstofstaalblad/Plaat |
|---|---|
| Breedte: | 1m12m of als verzoek van de klant |
| Norm:: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
Van de het Koolstofstaalplaat van ASTM A36 Rol 10mm Dikke Ss400 Q345 Q355
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |

