Alle producten
-
Spoel van roestvrij staal
-
Roestvrij staalstroken
-
De Bladen van de roestvrij staalplaat
-
Roestvrijstalen pijp
-
Roestvrijstalen staafstang
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Roestvrij staalprofielen
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstalen buis
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
Gegalvaniseerde staalplaat
-
PPGI-spoel
zoekwoorden [ hot rolled stainless steel wire rod ] bij elkaar passen 294 producten.
CGCH Pre Painted Gegalvaniseerde Coil 1500mm Ppgi Coated Coil Warmgewalst
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Type: | Staalrol, Kleur met een laag bedekte Staalplaat |
| Techniek: | Warmgewalst, Vooraf geverft |
1,2 mm koolstofstalen spoel 4000 mm A36 zacht staal voor auto-onderdelen Hrc-spoel
| Sollicitatie: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrollen |
| Dikte: | 0,8-1,2 mm |
Van het het Koolstofstaalblad D01 ST12 van SPCC het Geschilderd Vloeistaalblad 1mm
| Productnaam: | Koolstofstaalplaat |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm300mm |
| Voordeel:: | Nauwkeurige Afmeting/Laagste prijs |
Gegalvaniseerd 2mm Blad 26 Maat 600mm van de Koolstofstaalplaat 4*8
| Productnaam: | Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Naam: | Koolstofstaalblad |
| Dikte: | 0.1mm300mm |
Zwarte Z275 verfte Gegalvaniseerde Vooraf geverfte het Staalmtc vooraf van de Staalrol Ppgi
| Standaard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Type: | Staalrol, Kleur Met een laag bedekte Staalplaat |
| Techniek: | Warmgewalst, Vooraf geverft |
1000mm galvaniseerde de Koudgetrokken Naadloze Staalpijp API40 Vloeistaalpijp
| Productnaam: | Koolstofstaal om Pijp |
|---|---|
| Uit diameter: | 159mm320mm |
| Wanddikte: | 3mm30mm |
Q195 MTC Q235 van de Koolstofstaalpijp Koolstof Vierkant Buizenstelsel
| Productnaam: | Koolstofstaal Vierkante Buis |
|---|---|
| Uit diameter: | 159mm320mm |
| Wanddikte: | 3mm30mm |
Rol 1000mm van S275JR PPGI Ppgi verfte Gegalvaniseerd Staal JIS vooraf
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | gegalvaniseerde staalrol |
| Type: | Staalrol, Kleur met een laag bedekte Staalplaat |
Blauw de Rolcgcc Vooraf geverft Kleur Met een laag bedekt Staal van ASTM PPGI Lassen
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | gegalvaniseerde staalrol |
| Techniek: | Warmgewalst, Vooraf geverft |
Ral 9012 pre Geschilderde Gegalvaniseerde Staalrol Ppgi Q195 DX52D
| Rang: | gegalvaniseerde staalrol |
|---|---|
| Type: | Staalrol, Kleur met een laag bedekte Staalplaat |
| Techniek: | Warmgewalst, Vooraf geverft |

