Alle producten
-
Spoel van roestvrij staal
-
Roestvrij staalstroken
-
De Bladen van de roestvrij staalplaat
-
Roestvrijstalen pijp
-
Roestvrijstalen staafstang
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Roestvrij staalprofielen
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstalen buis
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
Gegalvaniseerde staalplaat
-
PPGI-spoel
zoekwoorden [ stainless steel wire rod ] bij elkaar passen 325 producten.
Groene Ppgi-Staalrol 0.5mmx1300mm Met een laag bedekte het Staalrol van Z100 Z150 Kleur
| Toepassing: | Decoratie, productie, de industrie, de bouw. |
|---|---|
| Type: | Staalrol, Kleur met een laag bedekte Staalplaat |
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
Pre Geschilderd van de Z275z276 PPGI Rol DX51D Anticorrosief Staal
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | gegalvaniseerde staalrol |
| Type: | Staalrol, Kleur met een laag bedekte Staalplaat |
Blauw de Rolcgcc Vooraf geverft Kleur Met een laag bedekt Staal van ASTM PPGI Lassen
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | gegalvaniseerde staalrol |
| Techniek: | Warmgewalst, Vooraf geverft |
Witte Ral 9016 pre Geschilderde Gegalvaniseerde het Staalrol van de Rollendx53d Kleur
| Standaard: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Cijfer: | Gegalvaniseerde stalen spoel |
| Techniek: | Warmgewalst, Vooraf geverft |
Rol 1000mm van S275JR PPGI Ppgi verfte Gegalvaniseerd Staal JIS vooraf
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | gegalvaniseerde staalrol |
| Type: | Staalrol, Kleur met een laag bedekte Staalplaat |
Laser die van het het Koolstofstaalblad van ASTM de Plaat A36 Q235B SS400 2000mm snijden
| Productnaam: | ASTM-koolstofstaalplaat / plaat |
|---|---|
| Breedte: | 1m-12m of als verzoek van de klant |
| Standaard:: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, GB/JIS/AiSi/DIN/ASTM |
6mm 8mm 1045 Staalplaat 1020 1023 Warmgewalste Koolstofstaalplaat
| Dikte:: | 0.1220mm, 0.8mm300mm |
|---|---|
| Cijfer:: | koolstofstaal |
| Breedte: | 304000mm |
De warmgewalste Plaat van het Koolstofstaalblad bedekte 6mm C45 SS400 SS540 met een laag
| Productnaam: | Koolstofstaalblad/Plaat |
|---|---|
| Width: | 1m-12m or as customer's request |
| Norm:: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN |
Van het het Koolstofstaalblad van ASTM A36 de Gegalvaniseerde Plaat Milde DC01 SAE1008
| Productnaam: | Koolstofstaalblad/Plaat |
|---|---|
| Breedte: | 1m12m of als verzoek van de klant |
| Norm:: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
A500 walste Naadloze Staalpijp 6m Staal koudNaadloze buis
| Sollicitatie: | Vloeibare Pijp, Boilerpijp, Boorpijp, Hydraulische Pijp, Gaspijp, OLIELEIDING, Chemische Meststoffen |
|---|---|
| Legering of niet: | Is legering |
| Sectie vorm: | Vierkant |

