Alle producten
-
Spoel van roestvrij staal
-
Roestvrij staalstroken
-
De Bladen van de roestvrij staalplaat
-
Roestvrijstalen pijp
-
Roestvrijstalen staafstang
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Roestvrij staalprofielen
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstalen buis
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
Gegalvaniseerde staalplaat
-
PPGI-spoel
zoekwoorden [ stainless steel wire rod ] bij elkaar passen 325 producten.
Ral 9012 pre Geschilderde Gegalvaniseerde Staalrol Ppgi Q195 DX52D
| Rang: | gegalvaniseerde staalrol |
|---|---|
| Type: | Staalrol, Kleur met een laag bedekte Staalplaat |
| Techniek: | Warmgewalst, Vooraf geverft |
Rol 1000mm van S275JR PPGI Ppgi verfte Gegalvaniseerd Staal JIS vooraf
| Norm: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Rang: | gegalvaniseerde staalrol |
| Type: | Staalrol, Kleur met een laag bedekte Staalplaat |
Gegalvaniseerd 2mm Blad 26 Maat 600mm van de Koolstofstaalplaat 4*8
| Productnaam: | Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Naam: | Koolstofstaalblad |
| Dikte: | 0.1mm300mm |
201 304 316 weerspiegelt het Beste Kwaliteitsroestvrije staal 8K Zilveren Gouden Rose Gold Black Color Metal-Blad voor Plint
| Rang: | 200/300 Reeks |
|---|---|
| Norm: | JIS ASTM AISI ENGELS DIN GB |
| Lengte: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
de blauwe kleur bedekte het blad van het 304 spiegelroestvrije staal met een laag
| Rang: | 200/300 Reeks |
|---|---|
| Norm: | JIS ASTM AISI ENGELS DIN GB |
| Lengte: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
20/300/400 Gekleurde roestvrij staalbladen, de Gekleurde Leveranciers van het Roestvrij staalblad, Zwarte, Brons, Rose Gold
| Rang: | 200/300/400 Reeks |
|---|---|
| Norm: | JIS ASTM AISI ENGELS DIN GB |
| Lengte: | aangepast door klant |
PVD met een laag bedekte roestvrij staalrol
| Rang: | 200/300/400 Reeks |
|---|---|
| norm: | JIS ASTM AISI ENGELS DIN GB |
| Lengte: | aangepast door klant |
Het Koolstofstaalstrook 44mm van HP295 HP345 Koudgewalste Vloeistaalrol
| Sollicitatie: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrollen |
| Dikte: | 0,8-1,2 mm |
Van de het Koolstofstaalrol St37 Q235 1018 van SPHC het Koudgewalste Staal voor Bruggen
| Sollicitatie: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrollen |
| Dikte: | 0,8-1,2 mm |
1000mm galvaniseerde de Koudgetrokken Naadloze Staalpijp API40 Vloeistaalpijp
| Productnaam: | Koolstofstaal om Pijp |
|---|---|
| Uit diameter: | 159mm320mm |
| Wanddikte: | 3mm30mm |

