Alle producten
-
Spoel van roestvrij staal
-
Roestvrij staalstroken
-
De Bladen van de roestvrij staalplaat
-
Roestvrijstalen pijp
-
Roestvrijstalen staafstang
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Roestvrij staalprofielen
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstalen buis
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
Gegalvaniseerde staalplaat
-
PPGI-spoel
zoekwoorden [ stainless steel wire rod ] bij elkaar passen 325 producten.
A53 A36 Q345 koolstofstalen buis Q235 koudgetrokken naadloze buis voor oliepijpleiding
| Sollicitatie: | Vloeibare Pijp, Boilerpijp, Boorpijp, Hydraulische Pijp, Gaspijp, OLIELEIDING, Chemische Meststoffen |
|---|---|
| Legering of niet: | Is legering |
| Sectie vorm: | Vierkant |
Pijp van het de Buis de Naadloze Staal van de Ss400a106 Koolstof om 18 20 22 Duim
| Speciale pijp: | API-buis, EMT-buis, dikwandige buis, andere |
|---|---|
| Dikte: | 0.6 - 20 mm |
| Standaard: | ASTM |
BS 3601 Naadloos de Buizen Warmgewalst Programma 40 van de Koolstofstaal Gelast Pijp
| Speciale pijp: | API-buis, EMT-buis, dikwandige buis, andere |
|---|---|
| Dikte: | 0.6 - 20 mm |
| Standaard: | ASTM |
Vloeistaal HRC CRC warmgewalste stalen spoel G550 508 mm
| Sollicitatie: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrollen |
| Standaard: | AiSi |
Geoliede Sae 1006 koolstofstaalrol Q235 Aisi 1018 Crs polijsten 610 mm
| Sollicitatie: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrollen |
| Standaard: | AISI |
SPHC SPHD Aisi 1018 Koudgewalste Koolstofstaal Coil StW22 Hr Vloeistaal StW23 1250mm
| Sollicitatie: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrollen |
| Dikte: | 0,8-1,2 mm |
Het Koolstofstaalrol 4000mm van S20C S35C Cs-Rol het Oppoetsen voor Bouw
| Sollicitatie: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrollen |
| Dikte: | 0,8-1,2 mm |
MTC Koolstofstaalrol 0.8mm Warmgewalste Staalrol ISO9001
| Toepassing: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrol |
| Dikte: | 0.81.2mm |
St37 Koudgewalste Staalplaat in Rol Gr.2 Q235 SAE 1006 Warmgewalste Rol
| Sollicitatie: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrollen |
| Dikte: | 0,8-1,2 mm |
QSTE420TM Koolstofstalen spoel Milde stalen striprol Breedte 1000 mm
| Sollicitatie: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrollen |
| Dikte: | 0,8-1,2 mm |

