Alle producten
-
Spoel van roestvrij staal
-
Roestvrij staalstroken
-
De Bladen van de roestvrij staalplaat
-
Roestvrijstalen pijp
-
Roestvrijstalen staafstang
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Roestvrij staalprofielen
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstalen buis
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
Gegalvaniseerde staalplaat
-
PPGI-spoel
zoekwoorden [ stainless steel wire rod ] bij elkaar passen 325 producten.
Warmgewalst Mild het Bladmetaal 3mm 6mm Dunne Hoge Q235 Q390 van de Koolstofstaalplaat
| Productnaam: | Het Blad/de Plaat van het Q235q390 Koolstofstaal |
|---|---|
| Breedte: | 1m12m of als verzoek van de klant |
| Norm:: | DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
1mm 2mm q235 Koolstofstaalplaat Vlotte Koudgewalste AiSi A516 Gr. 70
| Productnaam: | Koolstofstaalplaat |
|---|---|
| Breedte: | 1m12m of als verzoek van de klant |
| Norm:: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
10mm A588m Milde Koolstofstaalplaat C45 Ss400 Hete Rolling
| Productnaam: | De Plaat van het Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Breedte: | 1m-12m of als verzoek van de klant |
| Standaard:: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
AR400 AR500 API Carbon Steel Sheet Plate 3mm 6mm 8mm Dikte
| Productnaam: | Koolstofstaalblad/Plaat |
|---|---|
| Breedte: | 1m12m of als verzoek van de klant |
| Norm:: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
ASTM-het Bladplaat Warmgewalste S235JR A283 A387 van lidstaten Mild Carbon Steel
| Productnaam: | De Plaat van het Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Breedte: | Als verzoek |
| Standaard:: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
Van het het Koolstofstaalblad van AISI DIN Hoge Plaat 60mm St37 S355jr A38
| Productnaam: | Koolstofstaalblad/Plaat |
|---|---|
| Breedte: | 1m-12m of als verzoek van de klant |
| Standaard:: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
Warmgewalste Plaat 1000 Mm Q345 ASTM A36 ST52 1006 van het Vloeistaalblad
| Productnaam: | Koolstofstaalblad/Plaat |
|---|---|
| Breedte: | 1m12m of als verzoek van de klant |
| Norm:: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
Koudgewalste plaat van koolstofstaal 2000 mm CRC DC03 DC04 DC05
| Productnaam: | Koolstofstaalblad/Plaat |
|---|---|
| Breedte: | 1m12m of als verzoek van de klant |
| Norm:: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
Het Koolstofstaalblad 100mm Laserbewijs Q235B Z600 Z450 van de zinkplaat
| Productnaam: | Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Breedte: | 1m12m of als verzoek van de klant |
| Norm:: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
Het milde van de het Koolstofstaalplaat van S690 Warmgewalste Blad S890 S960
| Productnaam: | Koolstofstaalblad/Plaat |
|---|---|
| Breedte: | 1m12m of als verzoek van de klant |
| Norm:: | GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |

