Alle producten
-
Spoel van roestvrij staal
-
Roestvrij staalstroken
-
De Bladen van de roestvrij staalplaat
-
Roestvrijstalen pijp
-
Roestvrijstalen staafstang
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Roestvrij staalprofielen
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstalen buis
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
Gegalvaniseerde staalplaat
-
PPGI-spoel
zoekwoorden [ hot rolled stainless steel wire rod ] bij elkaar passen 294 producten.
AISI ASTM SS gelaste buis A554 201 304 316l 20 mm warmgewalst 0,1-60 mm
| KWALITEIT: | SS Gelaste Pijp AISI die ASTM A554 201 304 Warmgewalste 316l lassen |
|---|---|
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Type: | gelast |
Geoliede Sae 1006 koolstofstaalrol Q235 Aisi 1018 Crs polijsten 610 mm
| Sollicitatie: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrollen |
| Standaard: | AISI |
16Mn Carbon Steel Coil ANSI Cold Reduced Carbon Steel Strapping Hr Coil Sheet
| Sollicitatie: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrollen |
| Dikte: | 0,8-1,2 mm |
Q235 HR-plaatrol Q235B Q195 A36 koudgewalste decoiling
| Sollicitatie: | de bouw van structurele autodelen enz. |
|---|---|
| Type: | Staalrollen |
| Dikte: | 0,8-1,2 mm |
ISO 10mm de Plaat Zwarte Verf van Astm A36 van de Vloeistaalplaat voor Economiser
| ModelNumber:: | Koolstofstaalrol |
|---|---|
| Type: | Staalplaat |
| Rang: | Koolstofstaal |
AR400 AR500 API Carbon Steel Sheet Plate 3mm 6mm 8mm Dikte
| Productnaam: | Koolstofstaalblad/Plaat |
|---|---|
| Breedte: | 1m12m of als verzoek van de klant |
| Norm:: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
Pijpen van het douane lasten de Zwarte Koolstofstaal Koudgewalste Q235b Q345 A106 20 Duim
| Speciale pijp: | API-buis, EMT-buis, dikwandige buis, andere |
|---|---|
| Dikte: | 0.6 - 20 mm |
| Standaard: | ASTM |
Roestvrij Ss van de Spleetrol het Bladstaal 310 301 201 430 420 410S 409L 304L 316 0.360.0mm van de Metaalstrook
| Toepassing: | Het roestvrije Ss van de Spleetrol Bladstaal 310 301 201 430 420 410S 409L 304L 316 van de Metaalstr |
|---|---|
| Norm: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
| Rang: | 300-serie |
Ss van de de Strookss van het precisie de Roestvrije Lentestaal Rol 304 301 309s 631 0.120mm
| Kwaliteit: | Precisie RVS verenstaal Strip Ss Coil 304 301 309s 631 |
|---|---|
| Sollicitatie: | Voedselschip, Industrie, Bouw, enz |
| Cijfer: | 300-serie |
316 316L 304 naadloze roestvrijstalen buis 2 inch metaal 304 Ss holle buis 10-2000 mm
| Type: | gelast |
|---|---|
| Cijfer: | 304/304L/316/316L |
| Standaard: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |

