Alle producten
-
Spoel van roestvrij staal
-
Roestvrij staalstroken
-
De Bladen van de roestvrij staalplaat
-
Roestvrijstalen pijp
-
Roestvrijstalen staafstang
-
roestvrij staalwalsdraad
-
Roestvrij staalprofielen
-
Koolstofstalen spoel
-
Koolstofstaalblad
-
Koolstofstalen buis
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
Gegalvaniseerde staalplaat
-
PPGI-spoel
zoekwoorden [ hot rolled stainless steel wire rod ] bij elkaar passen 294 producten.
Het Blad A36 van het Q235q345 Koolstofstaal 6mm Vloeistaalplaat
| Breedte: | 304000mm |
|---|---|
| Materiaal:: | 200 Series/300 Series/400series |
| Certificaat: | ISO9001 |
Het Koolstofstaalblad 100mm Laserbewijs Q235B Z600 Z450 van de zinkplaat
| Productnaam: | Koolstofstaalblad |
|---|---|
| Breedte: | 1m12m of als verzoek van de klant |
| Norm:: | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
AISI 1040 4340 Plaat 30mm van het Koolstofstaalblad Vernis voor Bouw
| Productnaam: | Koolstofstaalblad/Plaat |
|---|---|
| Width: | 1m-12m |
| Oppervlaktebehandeling:: | Met een laag bedekt/gegalvaniseerd |
Het Bladplaat S450 4000mm van het S890s960 Koolstofstaal Met een laag bedekt Anticorrosief
| Productnaam: | Koolstofstaalblad/Plaat |
|---|---|
| Breedte: | 1m-12m of als verzoek van de klant |
| Standaard:: | GB/JIS/bs/AiSi/DIN/ASTM |
Van de het Koolstofstaalpijp van ASTM A252 Zwarte OD 508mm Spiraal Gelaste Pijp
| Speciale pijp: | API-buis, EMT-buis, dikwandige buis, andere |
|---|---|
| Dikte: | 0.6 - 20 mm |
| Standaard: | ASTM |
3m SAE 1040 Koolstofstaal Gelaste Pijp Gegalvaniseerde Q235b Buis 12 Duim
| Speciale pijp: | API-buis, EMT-buis, dikwandige buis, andere |
|---|---|
| Dikte: | 0.6 - 20 mm |
| Standaard: | ASTM |
Lidstaten 3m de Ck75 Gelaste Ronde van de Koolstofstaalbuis Nonoiled 6m Aisi 1045 St44
| Speciale pijp: | API-buis, EMT-buis, dikwandige buis, andere |
|---|---|
| Dikte: | 0.6 - 20 mm |
| Standaard: | ASTM |
Zwarte de Buispijp SAE 1040 Astm A139 Sch 40 van het LassenKoolstofstaal
| Speciale pijp: | API-buis, EMT-buis, dikwandige buis, andere |
|---|---|
| Dikte: | 0.6 - 20 mm |
| Standaard: | ASTM |
A106 Koolstofstaalpijp API 6m het Vloeistaalpijp van GR.B ERW
| Sollicitatie: | Vloeibare Pijp, Boilerpijp, Boorpijp, Hydraulische Pijp, Gaspijp, OLIELEIDING, Chemische Meststoffen |
|---|---|
| Legering of niet: | Is legering |
| Speciale pijp: | API-buis, EMT-buis, dikwandige buis, andere |
Astma 106 Gr B Erw koolstofstalen buis 20 mm Astm A53 naadloze buizen
| Sollicitatie: | Vloeibare Pijp, Boilerpijp, Boorpijp, Hydraulische Pijp, Gaspijp, OLIELEIDING, Chemische Meststoffen |
|---|---|
| Legering of niet: | Is legering |
| Sectie vorm: | Vierkant |

